bina-1 - Kopya.jpg (285 KB)
Baştürkler Grup farklı ülke ve sektörlerde edindiği sanayicilik deneyimi ile 45 yılı aşkın süredir üretim ve diğer ticari faaliyetlerini devam ettirmekte olup, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir hayata katkı sağlayabilmek ve sektördeki ürün taleplerine cevap verebilmek için Malatya’da Baştürk Cam ambalaj üretim tesisini kurmuştur. 

Baştürk Cam, portföyündeki şişe ve kavanoz ambalajı üretimi yapmanın yanı sıra özel tasarım ürünleriyle, iş ortaklarının çeşitlilik gösteren taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verebilmektedir. 

Hammadde alımından ürün teslimatına kadar geçen her aşama için müşteri beklentisi üstünde kalite standardında hizmet sağlamayı kendisine prensip edinmiştir. Son teknoloji makinaları, enerji verimliliği yüksek cam ergitme fırını ve tam otomasyonu ile Baştürk Cam üretim tesisi dünyada öncelikli tercih edilen cam ambalaj üretici firmalarından olmuştur. Alanında deneyimli kadrosu donanımlı laboratuvarları ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla ürünleri hassasiyetle üretir, denetler ve özenli şekilde paketler.

Baştürk Cam sürekli dinamizmi, çevre dostu üretim anlayışı, çok yönlü ekibi ve inovasyona açık yapısı ile iş ortaklarının büyüyen prestijli cam partneri olmaya devam edecektir.